COLAprosjektet
COLAkorpuset
Tilgang til korpuset
Twitter
Medlemmer
Publikasjoner
Aktiviteter
Lenker
Presseomtale
Samarbeidsprosjekt
Gjesteforskere
green Skjema
Hovedside
   

Versión en lengua española



uib

Medlemmer


Annette Myre Jørgensen

Navn: Annette Myre Jørgensen
Stilling: Dr.Philos. Førsteamanuensis
Institutt for fremmedspråk. UiB
Kontoradresse: Sydnesplassen 7
Poststed: 5007 Bergen
Telefon: (+47) 55 58 22 75
Mobil: (+47) 45 42 53 95
Faks: (+47) 55 58 42 60
E-post: annette@colam.org

Mer informasjon


Anna-Brita Stenström

Navn: Anna-Brita Stenström
Stilling: Professor Emerita
Institutt: Institutt for Fremmedspråk
Kontoradresse: Nedanvägen 7
Poststed: 29135 Kristianstad, Sverige
Mobil: (+46) 730 64 79 55
Faks: (+46)44 12 11 17
E-post: ab.stenstrom@telia.com

Mer informasjon


Martinez

Navn: Juan Antonio Martínez López
Stilling: Professor
Institutt: Universidad Pablo Olavide, Sevilla
Kontoradresse: Carretera de Utrera Km. 1
Poststed: 41013 Sevilla
Telefon: (+34) 954977629
Mobil: (+34) 629910691
E-post: juan@colam.org

Mer informasjon


edd

Navn: Eli Marie Drange
Stilling: Ph.D., Førsteamanuensis
Institutt: Institutt for fremmedspråk og oversetting, Universitetet i Agder
Kontoradresse: Campus Kristiansand, Gimlemoen 25
Poststed:4604 Kristiansand
Telefon: (+47) 38 141249
E-post: eli@colam.org

Mer informasjon


eep

Navn: Esperanza Eguìa Padilla
Stilling: Master i Biologi. Lærer i Videregående skolen
Patronato Escuelas Ave Maria
Utøvende Transkripsjonskoordinator ved COLA-prosjektet
Institutt: Institutt for Fremmedspråk
Kontoradresse: Sydnesplassen 7
Poststed:
5007 Bergen
Mobil: (+34) 61 66 02 00 38
E-post: esperanza@colam.org

Mer informasjon


Knut Hofland

Navn: Knut Hofland
Stilling: Fagkonsulent, Språkteknologi
Institutt: UniResearch
Kontoradresse: Høyteknologisenteret
Poststed: 5007, Bergen
Privattelefon: (+47) 55 58 94 63
E-post: knut.hofland@uni.no

Mer informasjon


nn


Navn:
Mariano Reyes Tejedor
Stilling: Professor i spansk språk
Institutt: Departamento de Filología y Traducción
Kontoradresse: C/ de Utrera Km 1
Poststed: 41013 Sevilla
Privattelefon: (+34) 954 967624
E-post: mreyte@upo.es

Mer informasjon


Navn: Giovanna Angela Mura
Stilling: Investigadora de Lenguaje Juvenil, Colaboradora
Privattelefon: (+34) 658 25 58 59
E-post: angela_mura@yahoo.it

Mer informasjon


mmm

Navn: Axel Myre Hyge
Stilling: Studied BA (Hons) Music, Theatre and Entertainment Management at Liverpool Institute for Performing ArtsNettmedarbeider ved COLA-prosjektet.
Telefon: (+47) 97 63 94 97
E-post: ahyge@hotmail.com


 

 


   

 

Tilbake

COLA-prosjektet, Sydnesplassen 7, 5007 Bergen, Norway tlf: (+47) 55 58 22 75, e-post: post@colam.org